Розуміння суспільства + професійна інтуіція = сучасний соціолог

17:09, 29-10-2020

Кафедра економіки підприємств та соціальних технологій вже багато років готує фахівців зі спеціальності «Соціологія». До нашої честі, кількість студентів, які обирають цю спеціальність в Університеті, з року в рік тільки зростає. І це не дивно. Особливо сьогодні. Адже цифрова революція вирує, штучний інтелект розвивається, а це означає, що  професія соціолога стає все більш затребуваною і конкурентоспроможною.

Навчальні програми з соціології в Державному університеті телекомунікацій спрямовані на формування професійних компетенцій для аналізу соціальних відносин в суспільстві. Випускники цих програм  можуть професійно знайти себе в усіх  сферах життя суспільства.

Соціологічна освіта підходить для студентів, які хочуть реалізувати свій управлінський, дослідницький та творчий потенціал  у таких професіях:

• Провідні фахівці центрів дослідження
  • Керівники підрозділів органів Державної влади
  • Стратегічні  аналітики
  • Ринкові аналітики
  • Очільники штабів виборчих комісій
  • Керівники департаментів розвитку персоналу (HR)
  • Журналісти
  • Соціологи-психологи
  • Психодіагности
  • Фахівці із зав’язків з громадськістю
  • Викладачі соціальних і поведінкових дисциплін
  • Науковці
  • Тренери творчих станів

Перелік не повний…-)) Ви вже відчули «щось своє» з цих професій? Тоді чекаємо Вас на сторінці нашої кафедри. Усі актуальні новини, анонси і просто цікаві «занурення» - до Вашої безцінної уваги, шановні прихильники Соціології.