Програміст в майбутньому

09:37, 27-11-2020

Чи знайомі Ви з останніми звітами за 2020 рік і прогнозами на 2025 рік про робочі місця у всіх галузях? Дане опитування дозволило виділити двадцять найбільш затребуваних спеціальностей, серед яких Software and Applications  Developers (Розробники програмного забезпечення та додатків) на 9 місці. Автори звіту виділили необхідні навички для успішної кар’єри, серед яких аналітичне мислення та інноваційність; активне навчання і навчальні стратегії; комплексне розв’язання проблеми; критичне мислення й аналіз; креативність, оригінальність та ініціативність; лідерство і соціальний вплив.

Якщо Ви бажаєте мати такі навички, то Вам до нас. Кафедра Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій співпрацює з компаніями «EPAM», «Cyber Bionic systematics» і завдяки цій співпраці студенти кафедри мають можливість брати участь в реальних проектах, проходити практику та стажування на фірмах та підприємствах ІТ-індустрії, навчатись в тренінгових центрах, отримувати міжнародні сертифікати про підтвердження своїх практичних знань. А наші викладачі підвищувати свою кваліфікацію.

Так, 25 листопада викладачі кафедри взяли участь у вебінарі у межах Міжнародного бізнес-форуму "Наука-бізнес-освіта", що об’єднує інтереси викладачів, представників бізнес-спільноти та студентства. А тема обговорення – це форми можливої співпраці учасників освітньої екосистеми та взаємодії корпоративних та академічних університетів, щоб зростити фахівця з досвідом роботи і сформованими IT-компетентностями.