Цифрові інструменти для досліджень та публікацій: участь у семінарі для науковців, організованному МОН та Google

11:48, 30-11-2020

Враховуючи реалії сьогодення, науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри Комп’ютерної інженерії підвищують свою кваліфікацію та професійну і наукову майстерність, приймаючи участь в онлайн заходах.

Так, цікавою та інформативною ініціативою став онлайн-семінар для науковців, організований Міністерством освіти і науки України та Google Україна.

Основна ціль семінару - застосування інструментів Google у сфері наукових досліджень та публікацій, а саме Google Академія, Google Public Data, Google Cloud Platform тощо.

Під час онлайн-семінару були розглянуті  такі питання:

• роль цифрових сервісів у розвитку науки;
  • прикладне використання системи Google Академія;
  • можливості розширеного пошуку Google та Google Alerts;
  • робота з масивами даних – Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform.

Розширювати та поглиблювати свої знання – завжди актуально та потрібно!