Нерозривний зв'язок навчального процесу кафедри МВТ та виробництва

13:07, 21-01-2021

Відповідно з положеннями університету, «Інноваційний зміст навчання кафедри забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій  та компетенції компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця».

Позитивне значення, практичне розуміння зазначених положень показали студенти третього курсу ТСД-31, 32, 33, 34, 35 при захисті результатів навчальної роботи з дисципліни «Основи телебачення та радіомовлення», що реалізована дистанційно. Значна кількість вказаних студентів поєднує вивчення дисциплін кафедри МВТ із роботами за сумісництвом у підприємствах телекомунікаційної галузі реалізуючи специфічні задачі, функції на основі компетенцій «навчання – практика»:

• менеджер компанії “ТОВ Телесвіт” або  Volia, яка є провайдером кабельного телебачення та інтернету;
  • мережевий інженер Accord-Group.

• директор виробництва підприємство «Варта»;
  • графічний асистент у Mindy Teams - провідний аутсорсинговим партнером кількох компаній Fortune 500* та GAFAM**;
  • системний адміністратор у відділі ІОЦ (інформаційно обчислювальний центр) в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка;
  • черговий інженер відділу моніторингу мережі в міжнародному провайдері меседжінгових послуг(GMS – Global Messaeging Service (укр. – «Центр глобальних повідомлень»)).

Узагальнена оцінка працюючих студентів щодо поєднання навчального процесу на кафедрі МВТ та практики:

«Для швидкої адаптації та просування по кар’єрним сходам мені стали у нагоді знання отримані у нашому університеті. Особливо корисними дисциплінами були ті, на яких ми вивчали мережеві технології (глобальна інформаційна інфраструктура), системи передачі даних по радіоканалам у мережі мобільного зв’язку(основи телебачення та радіомовлення, системи мобільного зв’язку) і англійська мова професійного спрямування, адже робота у міжнародній компанії вимагає поглиблених знань іноземних мов для спілкування з клієнтами та колегами з інших країн.»