Студенти спеціальності «Економіка» отримали сертифікати від компанії-партнера «Аудит Сервіс Груп»

13:42, 31-01-2021

Практикоорієнтованість навчання в Державному університеті телекомунікацій та розуміння необхідності формування у наших студентів сучасних компетентностей, що надаватимуть їм конкурентні переваги на ринку праці, зумовлює тісну співпрацю кафедри Економіки із компаніями – партнерами щодо сертифікації знань студентів в межах підготовки за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Завдяки такому підходу наші випускники гарантовано отримають Перше високоплачуване робоче місце. І саме тому –  обов’язковим пунктом в Угодах про співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та компаніями-партнерами кафедри є пункт про можливість сертифікації наших студентів.

Володіння сучасними інструментами економічного аналізу та бізнес-планування з використанням прикладних програмних рішень є на сьогодні однією з ключових вимог до економістів, бізнес-аналітиків, економычних радникыв, і звичайно – до керівників сучасних підприємств. У відповідь на цю вимогу,  п’ятнадцять студентів спеціальності «Економіка» Державного університету телекомунікацій пройшли навчання на базі компанії-партнера ТОВ «АФ Аудит сервіс груп» і 12 січня 2021  отримали сертифікати про успішне проходження курсу «Сучасні інструменти бізнес-планування з використанням прикладних програмних рішень». Однією з провідних конфігурацій програмного продукту BAS ERP, яку студенти опановували спочатку в навчальній лабораторії кафедри, а потім – на базі компанії «Аудит Сервіс Груп» є BAS: комплексне управління підприємством.

Студентка 4-го курсу групи ЕПД-41 Дар’я Мерович

Під час проходження курсу наші студенти показали гідний рівень знань з економіки і бізнес-планування, успішно впорались зі всіма завданнями і отримали  відповідні Сертифікати.  Вітаємо наших студентів з доланням ще однієї сходинки до успішної кар’єри.