Усі прогнози майбутнього пов’язані з розвитком штучного інтелекту

16:42, 15-02-2021

Медицина, наука, економіка, бізнес та інші сфери життя потребують взаємодії людини та штучного інтелекту. Вже зараз людство має значні успіхи у розвитку технології, проте попереду ще багато можливостей. Втілити їх у життя дозволить вища освіта за напрямком «Штучний інтелект». Базовими напрямками підготовки IT-фахівців є: програмування, бази даних, хмарні й мобільні технології.

Випускник зможе розробляти:

• автоматизовані робототехнічні системи керування;
  • програмне забезпечення та керувати роботами;
  • системи розпізнавання звукових та відео-сигналів;
  • комп’ютерні системи, які застосовують штучний інтелект, нейронні мережі, сучасні мікропроцесорні засоби;
  • системи штучного інтелекту, експертні системи, бази знань;
  • автоматизовані системи управління виробництвом та робототехнічні системи.

Якщо саме ці напрямки тобі цікаві, ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити та модернізувати світ, в якому ти живеш, почни вивчати Штучний інтелект разом із нами! Кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе на навчання!