Навчання на кафедрі МВТ - запорука успішності майбутніх студентів

12:31, 24-02-2021

Кафедра Мобільних і відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій надає студентам актуальні теоретичні і практичні знання і навички в сфері однієї з найпоширеніших галузей - телекомунікацій.

Наша кафедра тісно співпрацює з вітчизняними операторами мобільного зв'язку Kyivstar, Vodafone і Lifecell, які є потенційними роботодавцями для наших випускників, тому теоретична і практична підготовка здійснюється на основі сучасного рівня розвитку науки і техніки в галузі телекомунікацій, і, безумовно, орієнтовані на компетенції наших компаній-партнерів. Всі практичні заняття на кафедрі Мобільних і відеоінформаційних технологій проходять з використанням навчально-матеріальної бази останнього покоління.

Кожен абітурієнт має можливість особисто відвідати кафедру для ознайомлення з її матеріально-технічною базою, ознайомитися зі змістом дисциплін, які читаються викладачами кафедри та отримати відповіді на всі питання навіть в дистанційній формі.

Саме так завідувачами кафедр Навчально-наукового інституту телекомунікацій  була проведена онлайн-конференція з учнями старших класів ліцею №142 міста Києва. Дякуємо директору ліцею Сільвестровій Ірині Анатоліївні за організацію та успішне проведення відеоконференції з майбутніми абітурієнтами. Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.

Запрошуємо приєднатися до колективу фахівців в області сучасних телекомунікацій!