Укр.

Проходження практики від партнера кафедри ІСТ компанії Ай Ті Джи

08:46, 25-02-2021

Практика для студентів - важлива складова навчального процесу, що дозволяє зорієнтуватися на ринку праці і знайти себе у майбутній професії. Роботодавці ж за час практики отримують можливість придивитися до потенційних співробітників, залучити на підприємство молоді перспективні кадри. Тому, щоб отримати з практики максимальну користь, студентам важливо серйозно до неї поставитися.

Основна мета практики - закріплення теоретичних знань, відпрацювання професійних навичок і умінь в умовах реальної робочої діяльності. Нерідко саме ця частина навчання стає стартом майбутньої кар'єри випускника.

Наш новий партнер - компанія Ай Ті Джи - активно залучається до проведення ознайомчої практики студентів другого курсу спеціальності Інформаційні системи та технології.

З цією метою сертифікований фахівець, представник компанії Ай Ті Джи - проводить практику з нашими студентами на обладнанні компанії MikroTik, адже надзвичайно важливим є отримання знань студентів від професіоналів практиків.

Під час проходження практики студенти навчаються виконувати налаштування обладнання,  набувають практичного досвіду з адміністрування мереж, пошуку та усунення збоїв в роботі мережевого обладнання.

Кафедра Інформаційних систем та технологій
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!