Формування унікальних компетентностей у студентів-економістів

11:17, 01-03-2021

Формування спеціальних компетентностей сучасних студентів відбувається відповідно до запитів компаній-роботодавців. У провідних і успішних Університетах це відбувається саме так. І це абсолютно логічно, тому що випускник в процесі навчання повинен заточуватись під особливості практичної роботи на реальних підприємствах і виходити зі стін вишу готовим, високопрофесійних фахівцем.

Кафедра Економіки Державного університету телекомунікацій крокує у ногу з часом (інакше і бути не може!) і постійно працює над тим, щоб студенти отримували найсучасніші практикоорієнтовані знання.

Однією з унікальних компетентностей  студентів-економістів є здатність управляти адаптацією готових програмних продуктів під специфіку діяльності підприємства та обґрунтовувати економічну доцільність їх застосування. Це означає, що наші студенти розуміються не тільки у тонкощах сучасного бізнесу, а й уміють чітко поставити завдання ІТ-спеціалістам щодо розробки та адаптації  найкращих програм для бізнесу. Для того, щоб робити це швидко і високопрофесійно вже з першого курсу за спеціальністю «Економіка» вивчаються готовы програмні продукти, зокрема, BAS ERP. Наразі ця програма вважається інноваційною, хоча багато компаній вже зрозуміли її переваги і широко використовують для цифровізації свого бізнесу.

У чому головні переваги BAS ERP?

• Це універсальна программа для підприємств різних видів й напрямів діяльності.
  • У першу чергу, вона орієнтована на великі підприємства й холдингові компанії.
  • Програма націлена на комплексну  автоматизацію завдань управління підприємством, процесами, персоналом.
  • Підтримує роботу користувачів через Інтернет, зокрема з використанням хмарних технологій.
  • Розроблена з урахуванням розвитку архітектурних прикладних рішень.

Покрокове вивчення усіх конфігурацій даної програми відбувається у спеціалізовній лабораторії «Соціально-економічної діагностики та цифровізації бізнес-процесів» (аудиторія 418). Там вибагливі студенти дізнаються про  секрети і можливості ліцензованої програми BAS ERP.

До зустрічі на заняттях, шановні студенти!