Працюємо на результат: засідання гуртка кафедри документознавства та інформаційної діяльності «Студії з соціальних комунікацій»

08:14, 04-03-2021

З метою підвищення якості підготовки фахівців з інформаційної діяльності, інформаційної аналітики та зав’язків з громадськістю на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій впроваджено комплекс заходів наукового, методичного та практичного характеру. Одним з таких дієвих заходів є студентський науково-практичний гурток «Студії з соціальних комунікацій».

Цього разу практичним результатом засідання гуртка став вихід чергового номеру студентської газети «STUDENS LIFE», присвяченого ролі й статусу жінки у суспільстві.

Особливо хочеться подякувати за плідну творчу роботу членам редакційної колегії газети, студенткам ІІІ курсу – Оксані Вовкодав, Марині Дубовчук та Марині Панасюк! Так тримати!

Пропонуємо читачам ознайомитися з черговим весняним номером студентської газети! Приємного читання!