Викладачі та студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності вітають із Міжнародним жіночим днем!

17:51, 04-03-2021

Щороку на початку весни світ святкує Міжнародний день жінок - International women's Day. 8 Березня відзначають досягнення жінок у політичній, економічній і соціальній сферах.

Існує кілька версій появи цього свята: марш-протест працівниць текстильних фабрик 8 березня 1857 року в Нью-Йорку за зменшення робочого дня, рівну з чоловіками заробітну плату й виборче право; ушанування іудейської цариці, яка врятувала свій народ від винищення. А ще є версія, що жіночий день святкують 8 березня, оскільки ця цифра нагадує жіночу фігуру.

8 березня довгий час у нашій країні був звичайним робочим днем, тільки 8 травня 1965 року, напередодні 20-річчя Перемоги у Другій світовій війні, Міжнародний жіночий день 8 березня оголосили в СРСР святковим днем.

Як кажуть студенти-інформаційні аналітики, що навчаються за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», 8 Березня – звичайна політична «піар-кампанія» соціал-демократів. На початку XX ст. по всій Європі протестували жінки. Вони йшли вулицями з плакатами, на яких були написані соціалістичні гасла.

А студенти, що навчаються за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність», уважають, що 8 Березня – це комуністичний, але один із найкращих, пережиток.

Які б дослідження й історичні відкриття не робили... Весна й жінка – філософія нероздільна! Ніжний погляд, запаморочлива посмішка, струнка постава, … а ще шалений професійний трудоголізм!

Дорогі наші жінки, найпривабливіші й найдобріші!

Дозвольте вас привітати зі святом весни, краси та любові – з 8 Березня! Нехай сьогодні ваша душа до країв наповниться світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних подарунків! Нехай ластівки зів’ють гнізда над вашими вікнами й принесуть у ваш дім добробут і взаєморозуміння, а перші промені весняного сонечка вкажуть на щасливу стежку вашій долі!

Жіночого щастя Вам, радості й удачі завжди й в усьому!

ДОРОГІ ЖІНКИ, ДІВЧАТА!

Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,
Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.

Тож лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!

Нехай тендітні пахощі троянд
Навіють щастя, ніжність і кохання,
Хай здійснює бажання зорепад
І втілює у дійсність сподівання!