Підприємництво, торгівля та біржова діяльність - це універсальна, сучасна і престижна спеціальність

10:48, 05-03-2021

Коли ми говоримо про спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», то маємо на увазі, в першу чергу, широкі можливості, які вона відкриває. Вона дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються:

• Підприємець бере на себе складне завдання прийняття основних рішень в процесі ведення бізнесу;
  • Підприємець – це новатор, особа, яка намагається вводити в оборот на комерційній основі нові продукти, нові виробничі технології або навіть нові форми організації бізнесу;
  • Підприємець – це людина, яка ризикує.

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це бізнес-еліта нового покоління, яка володіє унікальними інноваційними підприємницькими компетенціями, може працювати керівником та організатором ІТ-підприємств, промислових, комерційних, митно-логістичних, інвестиційно-консалтингових фірм, організацій різних форм власності, бути фахівцем у провідних українських і зарубіжних компаніях, а також успішно започаткувати власну справу.

Навчаючись у нас, Ви відкриєте для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації. Адже ми навчаємо не лише певного фаху, ми вчимо бути успішними в тому, чим Ви хочете займатися.

Співпраця із роботодавцями дозволяє нашим студентам проходити ознайомчу, виробничу, переддипломні практики та в подальшому працевлаштуватися в організаціях, підприємствах і установах різних галузей діяльності та форм власності, а саме: торговельних, комерційних підприємствах, у сфері послуг, сфері біржової діяльності, митних органах тощо. Це реальна практика, тому навчаючись у нас, Ви отримаєте ще одну ключову перевагу, яка зробить Вас справжнім професіоналом.

А співпраця кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» з ТОВ «М.Е.ДОК» та ТОВ «ПРОКОМ» надає можливість студентам під час навчання отримати сертифікати, що істотно підвищує вагу фахівця у сфері бізнесу і комерції, а для нас це дуже важливо, адже це перші перемоги, які Ви зможеш записати до свого резюме!

Ми йдемо в ногу з часом. Приєднуйтесь до нас!