«Маркетинг у соціальних мережах» для сучасних маркетологів

11:45, 06-03-2021

Сьогодні в епоху цифрової трансформації  соціальні мережі широко увійшли в наше повсякденне життя.

Підприємства, як на B2C, так і на В2В ринках шукають нові бізнес-моделі, розвивають цифрові канали продажів. Одним з найефективніших методів просування товарів і послуг, є – SMM (Social Media Marketing).

Саме тому в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі маркетингу розробили нову дисципліну: «Маркетинг у соціальних мережах».

Якщо ви хочете навчитися просунути продукт або бренд в соціальних мережах, але не знаєте, як реалізувати SMM-проекти, приходьте на заняття «Маркетинг в соціальних мережах».

Вивчення дисципліни «Маркетинг у соціальних мережах» допоможе вам дати відповідь на ключові питання:

• як створювати рекламні кампанії в соціальних мережах?
  • як зацікавити цільову аудиторію?
  • який контент підбирати відповідно до особливостей продукту, що просувається?
  • як оцінити ефективність поточної стратегії SMM і оптимізувати витрати на її реалізацію?

Державний університет телекомунікацій впроваджуючи нові та актуальні на сьогодні дисципліни, розширює кругозір та професійні навички студентів-маркетологів!