Переддипломна практика для студентів 4-го курсу спеціальності 073-Менеджмент

11:23, 25-03-2021

Практика для студентів кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту Державного університету телекомунікацій є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів та передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні потрібного достатнього обсягу практичних знань і умінь відповідно до різних освітніх та кваліфікаційних рівнів.

Протягом 4 тижнів з 29 березня по 23 квітня 2021 року студенти 4-го курсу спеціальності «Менеджмент» будуть проходити практику на підприємствах згідно з укладеними кафедрою договорами, що забезпечить їх практичну підготовку.

Протягом наступного тижня після закінчення практики, а саме з 26 по 30 квітня 2021 відбудеться захист звітів з практики на кафедрі.

Бажаємо успіхів!