Результати наукової діяльності студентів спеціальності Системний аналіз апробовано на Європейській конференції

08:52, 05-04-2021

Науково-дослідницька робота студента є невід’ємною частиною освітнього процесу. Дослідження на кафедрі Системного аналізу виконуються за декількома напрямками:

• в рамках науково-дослідних робіт кафедри;
  • в межах виконання курсових та дипломних робіт;
  • під час участі студентів у наукових гуртках.

Одним із способів апробації роботи є участь у наукових конференціях, під час яких є можливість донести свої ідеї до наукового співтовариства, обговорити результати та перспективи дослідження. Особливо приємно, коли студентські роботи наших студентів привертають увагу не тільки вітчизняних науковців, а й за кордоном.

Студенти 4 курсу кафедри системного аналізу, Михайло Олійник та Мирослав Буряк під керівництвом старшого викладача Штіммерман А.М. прийняли участь у XVI Міжнародній науково-практичній конференції "Science and society, patterns and trends of development", яка відбулась 30 березня – 02 квітня 2021 у місті Відень, Австрія та отримали відповідні сертифікати.

Вітаємо студентів із успішною апробацією своїх робіт та бажаємо нових досягнень!