Міжнародний день дівчат в ІКТ з CISCO!

10:21, 20-04-2021

Сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) продовжує стрімко розвиватися та відкриває для дівчат і жінок нові можливості професійного розвитку.

Міжнародний день дівчат в ІКТ – це глобальна ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності серед дівчат про важливість цифрових навичок та заохочення їх до навчання і побудови кар’єри в сфері ІКТ. Свято відзначається щорічно в 4-й четвер квітня.

22 квітня 2021 року Мережна Академія Cisco святкує Міжнародний день дівчат в галузі ІКТ за допомогою спеціального випуску жіночих трансляцій Rock-IT, доступних у всьому світі.

Надихаючі жіночі приклади для наслідування показують, що кар’єра в галузі технологій може бути настільки різноманітною, захоплюючою і такою ж гламурною, якою ви цього хочете.

Приєднуйтесь!

REGISTER NOW