Співпраця з партнером кафедри ЦНС «Проком» та отримання сертифікатів «BAS ERP» - підґрунтя до професійного зростання та працевлаштування наших випусників

12:00, 18-06-2021

Тісна співпраця з партнером кафедри – ТОВ «Проком» має продовження у тому, що другий рік поспіль наші студенти отримують сертифікати від компанії-партнера.

ЦСН «Проком» - один з найбільших та відомих центрів сертифікованого навчання в Україні. Центр спеціалізується на роботі з програмними продуктами систем «1С:Підприємство» та «BAS» (Business Automation Software), який на сьогодні вже набув репутацію, яка є своєрідним знаком якості навчання і гарантією результату, що максимально відповідають вимогам ринку.

Крім того, представники ЦСН «Проком» активно приймають участь у розробці та складанні програм навчання, як IT-фахівців, так фахівців у сфері підприємництва та торгівлі. Так, у складі робочої групи при  розробці  освітньо-професійної програми за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (у відповідності до державного стандарту вищої освіти), активно приймала участь  керівник  ЦСН «ПРОКОМ» - Столярчук Ірина Аркадіївна, яка надавала слушні пропозиції щодо того, якими практичними навиками має володіти випускник та яким чином, в яких освітніх компонентах вони мають набуватися.

Нещодавно провідним викладачем ЦНС «Проком» - Кириленко Ліаною Вікторівною було проведено майстер-клас на тему: «Аналіз та формування замовлень відповідно до потреб підприємства за допомогою прикладного рішення «BAS ERP». Зокрема, було продемонстровано як сформувати замовлення постачання на підставі потреб, що виникли у клієнта та яким чином сформувати замовлення на збирання/розбирання відповідно до внутрішніх потреб, що дозволило здобувачам освіти закріпити отримані знання з дисципліни «Організація комерційної діяльності». Крім того, наші студенти отримали свідоцтва від ЦНС «Проком», що дає змогу їм піднятися на щабель вище у своєму розвитку та слугує підґрунтям до працевлаштування.

Дякуємо за плідну, результативну співпрацю із нашим цінним партнером – ЦНС «Проком» і сподіваємося на її продовження та посилення!!!

А наших студентів вітаємо із отриманням сертифікатів!!!