Кафедра документознавства та інформаційної діяльності щиро вітає першокурсників та всіх викладачів з початком нового навчального року!

18:19, 01-09-2021

Саме зараз для вас починається надзвичайно цікавий і, водночас, нелегкий шлях пізнання,  дорога, що виведе у  самостійне життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, і нашого вишу зокрема. Усі викладачі готові щиро ділитися своїми знаннями та підтримати кожного! Нехай навчальний процес приносить радість та задоволення від отриманих результатів!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!