Колектив кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки вітає першокурсників з Днем знань!

16:02, 02-09-2021

День знань – це чудове свято. Для першокурсників відкриваються двері в захоплюючий незвіданий світ творчого наукового пошуку, оволодіння своєю спеціальністю. Наш університет, втілюючи в життя  інноваційний зміст навчання, допоможе Вам опановувати теоретичні знання і практичні навички відповідно до розвитку науки та техніки, які є затребувані в нашій державі і світі. Ви зможете ознайомитись з роботою таких компаній, як ІВМ, НР,CISCO, Juniper, ESET та інших, які є нашими партнерами, а згодом і отримати там своє перше робоче місце.

Колектив кафедри вітає студентів з Днем знань і бажає їм міцного здоров’я, творчої наснаги та успіхів у навчанні.