Прокладаємо шлях до трендових технологій оцифрування виробничих процесів у межах конференції: «ІТ-Universe: Дуальна освіта в Україні – реалії та перспективи»

11:52, 08-09-2021

Ми руйнуємо стереотипи, змінюємо світогляд, робимо науку доступною для іноваційного змісту навчання майбутніх державних менеджерів, воліємо до трансформацій, навчаємо колективної взаємодії, генеруємо новий продукт для телекомунікаційного ринку національної економіки у сучасних реаліях цифровізації.

На запрошення організаторів: ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України», «Спілки Автоматизаторів Бізнесу» - доцент кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій Парій Людмила Віталіївна була учасником конференції: «ІТ-Universe: Дуальна освіта в Україні – реалії та перспективи».

На конференції були представники закладів вищої освіти (ЗВО), ІТ – директори підприємств «реального сектору», генеральні директори та топ-менеджери великих компаній які поділилися досвідом щодо вимог до майбутніх працівників, висловили побажання при підготовці кваліфіковани спеціалістів та обговорювали питання підготовки як ІТ – фахівців, так і питання підвищення ІТ – компетенцій фахівців інших спеціальностей.

Тому мета конференції – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців у вищих навчальних закладах, встановлення та розширення зв’язків роботодавців з навчальними закладами та провідними виробниками ІТ – сфер, виявлення талановитих молодих ІТ- фахівців, топ-менеджерів, і сприяння їх подальшому працевлаштуванню.