Активна участь студентів випускних курсів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій у Дні кар’єри

10:51, 22-10-2021

21 жовтня 2021 року об 11:00 у Студентському центрі Державного університету телекомунікацій відбувся День кар’єри, на який запрошено відомі компанії: Huawei, Pipl, Vodafone, GMS, ThunderSoft, Ай Ті Джи, Phonet, Еpam, Sigma, Yalantis, Телекард-прилад, що презентували відкриті вакансії.

Зустріч проведено в діалоговому режимі. Представники компаній надали розгорнуту інформацію про основні цілі компаній та про те, що саме вони шукають у майбутніх спеціалістах.

Студенти випускних курсів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій взяли активну участь у Дні кар’єри та  ознайомилися з вільними вакансіями провідних компаній галузі телекомункацій.