XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Закріплення практичних навичок студентів кафедри МВТ по відеозйомці та відеопродакшн

10:57, 13-11-2021

9 листопада 2021 р. викладачі і студенти кафедри МВТ разом із компаніями-партнерами взяли участь у розгорнутому практичному занятті по закріпленні навичок студентів у відеовізуальній майстерності в трьох основних етапах pre-production, production, post-production.

Результатом практичного заняття став відеоматеріал про переваги та особливості навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Адже наша спеціальність - це повсюдний мобільний 5G-інтернет, хмарні технології, безпілотні літальні апарати цивільного і військового призначення та невід’ємний супутник смартфонів і планшетів - безпроводовий Wi-Fi. Завершують повне формування спеціальності дисципліни підготовки провідних фахівців виробництва відеоконтенту та відеоспостереження, без яких не можливі сучасні розумні міста, орієнтовані на формування синергії  мешканців, міських сервісів, підтримки екології та безпеки. Сьогодні наші випускники працюють в телекомпаніях та формують екосистеми столиці - KyivSmart City та інших міст України.

Вітаємо наших студентів з усвідомленим вибором перспективної найсучашнішої спеціальності і виключною можливістю в повні мірі відчути переваги Інноваційного змісту навчання нашої кафедри!

Фотографії

Читайте також
13:24, 30-12-2021
Переглядів: 563