Засідання галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування»

10:30, 15-11-2021

11 жовтня 2021 р. відбулось он-лайн засідання галузевої експертної ради (ГЕР) Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування». У засіданні взяла участь член ГЕР, завідувачка кафедри Системного аналізу Гордієнко Тетяна Богданівна. На засіданні розглядали Висновки ГЕР щодо можливості акредитації наступних освітніх програм:

• Національний університет "Запорізька політехніка" за спеціальністю 153 Мікро- та наносистемна техніка за рівнем вищої освіти магістр;
  • Донбаська державна машинобудівна академія за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за рівнем вищої освіти магістр;
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю 153 Мікро- та наносистемна техніка за рівнем вищої освіти магістр;
  • Національний університет "Чернігівська політехніка" за спеціальністю 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка за рівнем вищої освіти магістр.