Нагорода ректора з нагоди ювілею

16:48, 17-11-2021

Ректор Державного університету телекомунікацій д.т.н., професор, Толубко Володимир Борисович в зв’язку з ювілеєм нагородив доцента кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Гахова Сергія Олександровича грамотою «За зразкове виконання обов’язків доцента кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, ефективну конструктивну роботу на кафедрі, висококваліфіковану підготовку фахівців за спеціальністю Кібербезпека, що сприяє підвищенню іміджу та авторитету Університету серед закладів вищої освіти в Україні, та з нагоди 50-річного ювілею».

На засіданні кафедри Директор ННІЗІ Савченко Віталій Анатолійович вручив Гахову Сергію Олександровичу грамоту, привітав з ювілеєм та побажав доброго здоров’я, багато років щасливого життя, миру і злагоди, родинного затишку і тепла, невичерпної енергії та натхнення.

Кафедра приєднується до цих привітань і бажає щоб Сергія Олександровича і надалі супроводжував успіх у всіх справах, реалізовувались нові плани та задуми.