Візитка першокурсників спеціальності 076 підприємництва торгівлі та біржової діяльності

19:30, 20-11-2021

Щорічно 17 листопада В Україні  і у всьому світі відзначають як ДЕНЬ СТУДЕНТА

Мета  цього свята-об'єднати студентів усього світу і підкреслити важливу роль цієї соціальної групи в житті і розвитку суспільства.

Студентська пора дуже весела, різноманітна, і в той же час важка і відповідальна. Саме в цей період здійснюються перші кроки самостійного життя, прийняття принципових рішень і формування громадянської позиції.

Студенти першого курсу групи ПТБД-11 представили себе у форматі візитної картки відносно бачення власного майбутнього в напрямі плідної роботи по обраній спеціальності та досягненням висот у професійній сфері!

Щиро вітаємо наших першокурсників та бажаємо їм успішного і продуктивного навчання в стінах нашого університету, крокувати швидше мрії та з легкістю долати усі перепони на цьому нелегкому шляху.