XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Карантин не на заваді для проведення профорієнтації

10:16, 25-11-2021

Викладачі кафедри менеджменту регулярно проводять профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл, ліцеїв та коледжів з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із перевагами навчання у Державному університеті телекомунікацій. Майбутні абітурієнти виявили зацікавленість щодо вступу на спеціальність менеджмент. Ключові питання до обговорення під час зустрічі: переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій, умови вступу та зарахування до числа студентів ДУТ, перспективи випускників ДУТ спеціальності «Менеджмент» на ринку праці, практична підготовка, проходження виробничої підготовки, працевлаштування у провідних компаніях, побудова успішної кар’єри.

Доцентами кафедри менеджменту було проведено профорієнтаційну роботу з випускниками 10-11 класів Опорного закладу освіти "Медведівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. М.Залізняка", с. Медведівка, Черкаської обл. В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи, учні прослухали інформацію про Державний університет телекомунікацій, багатоступеневу систему освіти (освітні ступені “Бакалавр” і “Магістр” з можливостями подальшого навчання в аспірантурі), сучасні новітні технології з менеджменту, практичну підготовку з можливостями набуття професійних навиків у кращих компаніях України, можливості стажування на підприємствах.   Школярам була подана інформація про наукову та професійну діяльність кафедри менеджменту щодо підготовки сучасних висококваліфікованих фахівців з менеджменту, які здатні приймати обґрунтовані рішення з управління персоналом, виробництвом, ринком, зовнішньоекономічною діяльністю тощо.

Зустріч була цікавою та насиченою, майбутні випускники виявили інтерес до навчання в Державному університеті телекомунікацій. Ми вдячні абітурієнтам і їхнім вчителям за зацікавленість у вступі до великої, дружньої родини кафедри менеджменту. Упевнені, що кожен із них розпочне свій шлях до професійного успіху саме в Державному університеті телекомунікацій!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 843