Спробуй свої сили на Genesis Game Jam!

10:56, 26-11-2021

Розвиток творчого підходу у вирішенні професійних завдань має відбутися з активізацією наукової діяльності студентів з метою формування  Soft Skills і відпрацювання Hard Skills під менторством практиків з ІТ-сфери.

Студенти кафедри Інженерія програмного забезпечення – творчі особистості. І підтвердженням цього є постійна участь та призові місця на олімпіадах,  наукових конкурсах, хакатонах.

Хакатон  — організований івент з формуванням команд для вирішення конкретного завдання за обмежений час (зазвичай від 24 годин).

Викладач кафедри, доктор філософії Олесь Дібрівний ( Unity developer at Keiki, Genesis) в межах дисципліни «Розробка ігор» формує команди для участі в Хакатоні від компанії Genesis.

Ти – реальний Game Developer?  Спробуй свої сили в Genesis Game Jam!

Створи digital-гру за 48 годин — виклик для справжніх ентузіастів геймдева! Прийняти його можна на Genesis Game Jam - це зовнішнє змагання із розробки ігор під менторством генезійців.

Що буде?

• 15–20 команд;
  • 2 дня нетворкінгу та обміну досвідом. 15+ менторов из Genesіs.

11–12 грудня.
Дедлайн реєстрація — 7 грудня.

В якому форматі?

• Офлайн в офісі Genesis.