Укр.

Гостьова лекція від професіоналів-практиків SOFTSERVE

14:15, 15-02-2022

Співпраця з ІТ-компаніями, партнерами кафедри Інженерія програмного забезпечення, у створенні ефективного навчального процесу в університеті є закономірний процес сьогодення. Один із таких заходів – гостьова лекція від компанії SoftServe для студентів 4 курсу спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення в межах дисципліни «Якість програмного забезпечення та тестування».

7.02.22 наші студенти отримали унікальну можливість спілкування з професіоналами-практиками, залучившись  до вебінару «Інструменти автоматизації тестування» від SoftServe IT Academy.

Пізнавально і цікаво спікер Олександр Гончар, технічний експерт з автоматизації тестування на Java, провів інтерактивну лекцію, акцентуючи увагу на основних питаннях тестування ПЗ:

• основи автоматизації тестування та технології, що використовуються на реальних проєктах;
  • практичні інструменти TAQC та основні відмінності між ними.

Позитивним моментом лекції-зустрічі було те, що студенти мали змогу безпосередньо задати питання та отримати на них вичерпну відповідь; визначитися щодо можливості для навчання та професійного розвитку у SoftServe, навіть коли ти ще студент.

Щиро вдячні за отриманий досвід від професіонала і чекаємо нових зустрічей!