Укр.

Професійний розвиток – запорука успішного спеціаліста

09:48, 18-02-2022

У вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку відбувся Саміт ООН зі сталого розвитку та прийняття Порядку денного розвитку після 2015 року, на якому було затверджено нові орієнтири розвитку. Підсумковим документом Саміту «Перетворення нашого світу: порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року» було затверджено 17 Цілей Сталого Розвитку та 169 завдань. Україна, як і інші країни-члени ООН, приєдналася до глобального процесу забезпечення сталого розвитку. Одна із цілей розвитку (четверта) - Якісна освіта: Забезпечення інклюзивної та рівної якісної освіти для всіх та заохочення навчання впродовж всього життя.

Протягом 24.01 – 28.01 найкращі спікери компанії Sigma Software в онлайн форматі поєднали більше 300 викладачів усієї України на онлайн курсі «TEACHERS` SMARTUP». Серед освітян – викладачі кафедри Інженерія програмного забезпечення. Основними темами зустрічей були:

• Development and planning of educational products
  • Business approaches in educational projects planning
  • Brand building and reputation management
  • Features of emotional intelligence usage
  • Business processes in outsourcing models

Професія викладача – це постійне навчання, а викладача ІТ напрямку – це встигнути освоїте нові технології в рутині навчальної, виховної роботи. Найкращий час для самовдосконалення звичайно період канікул у студентів. А сьогодні ми отримуємо сертифікати, що підтверджують ефективність запропонованої методики  організації навчання викладачів ІТ та зацікавленість слухачів у подальшому підвищенні професійного розвитку.

Ми цінуємо співпрацю з компаніями-партнерами і чекаємо нових зустрічей!