Укр.

Шлях DevOps від компанії Sigma Software

10:32, 26-04-2023

Підготовка студентів-бакалаврів на кафедрі Інженерії програмного забезпечення здійснюється за ОПП «Інженерія програмного забезпечення», яка носить прикладний характер та направлена на підготовку фахівців, здатних використовувати та впроваджувати новітні технології, пов'язані з розробкою, супроводженням та забезпеченням якості програмного забезпечення.

Але сьогодні замало бути просто спеціалістом однієї галузі, все частіше і частіше необхідно розумітися у декількох сферах одночасно і вміти вправно використовувати набуті знання. Саме тому вибрано напрям DevOps для освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня освіти.

Спікер компанії Sigma Software Рудик Роман, Junior DevOps Engineer провів профорієнтаційний вебінар: «Хто такий DevOps і для чого вони треба?» для студентів 3,4 курсів. Основними завданнями були:

• сформувати уявлення про DevOps;
  • зрозуміти роль DevOps на проєкті;
  • зрозуміти вимоги до DevOps -інженера;
  • дізнатися, з чого починати свій шлях.

Маємо надію, що студенти кафедри Інженерія програмного забезпечення стануть Senior DevOps – інженерами в компанії Sigma Software і в багатьох інших міжнародних ІТ-компаніях. Для початку запрошуємо в магістратуру на спеціальність – 121 Інженерія програмного забезпечення!