Укр.

Відчуй себе програмістом будучи студентом першого курсу

23:35, 06-10-2023

SoftServe — це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Ми забезпечуємо інноваційність, якість і швидкість, яких очікують наші клієнти та їх користувачі.

SoftServe займається сервісами повного циклу виробництва: від консультацій, дизайн-сервісів, створення концепту технологічного продукту чи програми і їх розробки. Компанія має значний досвід у розробці програмного забезпечення, хмарних технологіях, штучному інтелекті, великих даних, робототехніці, кібербезпеці, доповненій реальності та дослідженні і розробці (R&D).

У R&D-відділі науковці та інженери працюють над інноваційними технологіями, такими як квантові обчислення, сенсорні технології, штучний інтелект для медицини та хімії та інші. У 2021 році SoftServe увійшов до рейтингу 25 найрозумніших компаній України, що ґрунтувався на оцінці R&D відділів.

Експертиза компанії також включає роботу з партнерськими платформами та технологіями, зокрема SoftServe є: провідним консалтинговим партнером Amazon Web Services, основним сервісним партнером платформи Google Cloud, партнером Microsoft, NVIDIA та ін.

У 2012 році SoftServe став ініціатором проведення щорічного конкурсу «Ukrainian IT Award», що визначає найкращих фахівців української ІТ-індустрії. Компанія залишається партнером конкурсу і по сьогоднішній день.

Компанія розробляє технологічні рішення для таких індустрій як охорона здоров'я, фінансові послуги, роздрібна торгівля, програмне забезпечення, енергетика, виробництво, сільське господарство, автомобільна промисловість та освіта. До переліку клієнтів SoftServe входять ISV та компанії зі списку Fortune 500, зокрема, Cisco, IBM, а також Deutsche Bank, Panasonic, Cloudera, Atlassian та інші.

Завдяки тісній співпраці кафедри інженерії програмного забезпечення
Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій
студенти ПЕРШОГО КУРСУ, які ще буквально вчора були школярами,
відвідують провідну ІТ-компанію, яка має представництва у 14 країнах світу.

6 жовтня 2023 року студенти першого курсу спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення мали можливість поринути з головою у світ ІТ-можливостей і відчути переваги навчання на кафедрі!

Дякуємо SoftServe за відкритість і бажання приймати молодих ІТ-фахівців у свою команду!