Укр.

IV Всеукраїнський хакатон - YEPS

17:03, 16-10-2023

21-22 жовтня 2023 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування» в партнерстві із Міністерством молоді та спорту, ІТ-компанією - RIA.com, Укрсиббанком та групою компаній - KNESS, освітньою платформою - INTITA.com, проводить IV Всеукраїнський Хакатон - YEPS, з метою підготовки студентів ІТ-спеціальностей до отримання першої роботи в ІТ-індустрії, тематика якого - “Розробка ІТ-рішень для боротьби з шахрайством”. Захід проходитиме одночасно в двох форматах: дистанційно - для онлайн-команд та оффлайн у м. Вінниці.

Запрошуємо команди студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій долучитись до участі в Хакатоні. Кількість - до 3 команд від закладу освіти матимуть змогу прийняти участь. Команди можуть складатись із 4-6 учасників.

Виграш – VR-шолом.

Реєстрація команд до 19.10.2023 року на сайті Хакатонуhttps://yeps.intita.com/