Укр.

Конкурс стартапів UNICORN від компанії Sigma Software та Українського Фонду Стартапів

15:24, 17-10-2023

Співпраця кафедри Інженерії програмного забезпечення з ІТ-компаніями розкриває для студентів нові і цікаві можливості.

Так, освітня платформа Sigma Software University спільно з Sigma Software Labs та Українським Фондом Стартапів запустили UNICORN конкурс для стартапів: https://labs.sigma.software/apply-unicorn-form/ і запрошують до участі усіх, хто має креативні ідеї та хоче їх перетворити у успішний стартап. Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Для кого?

Конкурс структурований таким чином, щоб провести стартапи через різні етапи, пропонуючи інтенсивну двотижневу програму для підтримки динамічної взаємодії. Незалежно від того, чи ви є підприємцем на ранній стадії, чи відомим стартапом, ми запрошуємо вас взяти участь і розпочати надзвичайну подорож до успіху стартапу. Ваш успіх стати наступним ЄДИНОРОГОМ вже чекає на вас!

Програма:

Sigma Software University традиційно підтримує конкурс стартапів і цього року знову буде співорганізатором, забезпечуючи освітній компонент програми. Програма відбудеться у гібридному форматі. Вона включатиме освітні вебінари, нетворкінгові заходи та численні пітчинги. Учасники зможуть поспілкуватися з впливовими інвесторами та встановити цінні партнерства під час онлайн-сесій та офлайн-заходів.

Чому варто взяти участь:

• 2 інтенсивні тижні - Пройдіть інтенсивну програму, щоб дізнатися специфіку побудови стартапу та уникнути поширених помилок.
  • Освітні та нетворкінгові заходи - Знайдіть ідеальний баланс між напруженою роботою та активним нетворкінгом.
  • Безліч можливостей для пітчингу - продемонструйте свій стартап якомога краще під час конкурсу та отримайте корисні відгуки про ваші підходи до пітчингу.
  • Сильна спільнота - Спілкуйтеся з впливовими інвесторами та потенційними партнерами.
  • Цінні призи - отримайте безповоротний грант у розмірі 2 x 1,000 євро та 1 x 3,000 євро, а також нагороди від партнерів.

Більше деталей та реєстрація тут: https://labs.sigma.software/apply-unicorn-form/