Укр.

Шлях до ІТ — вивчення мов програмування в нашому Університеті

10:25, 18-10-2023

У сучасному цифровому світі, насиченому найрізноманітнішими технологіями та інноваціями, знання мови програмування відкриває двері до нових можливостей і розробки  програмного забезпечення. Серед різних мов програмування лише декілька дійсно відзначаються своєю популярністю та важливістю в сучасній галузі ІТ.

Розробка нової мови програмування — це завдання, що виглядає насущним у цьому невпинному процесі технологічного розвитку. Проте виявляється, що створити її — це лише частина завдання. Головне — зробити цю мову дійсно привабливою, зручною та потужною. Тому в дійсності лише обмежена кількість мов програмування здатна здобути шалений успіх. "Зірками" у світі програмування, які незмінно знаходяться в центрі уваги спеціалістів  ІТ-галузі залишаються:

1. JavaScript. Це не просто мова для веб-розробки. Вона є невід'ємною частиною цифрового світу з дев'яностих років. Будь-який розробник повинен знати JavaScript, оскільки ця мова має величезний вплив на розвиток технологій.
  2. Python. Невтішно зауважити, що Python існує набагато довше, ніж можна було б собі уявити. Але його популярність стрімко зросла в останні роки. Він став важливим інструментом для аналізу даних, штучного інтелекту та великої кількості інших застосувань.
  3. Java. Створена у 90-х, Java була справжньою революцією. Це важлива мова з великим попитом у різних сферах.
  4. C#

А рейтинг мов програмування 2023 підтверджує, що JavaScript/TypeScript , Java, Python C# є беззаперечними лідерами мов програмування, які використовують у роботі.

Крім, того важливою навичкою для кожного розробника є вміння працювати з базами даних та написання запитів SQL.

Все це і навіть більше Ви матимете унікальну можливість вивчити в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій навчаючись на спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Інженерія програмного забезпечення».

Наші викладачі, які є практикуючими професіоналами в ІТ-галузі, нададуть Вам найкращі знання та практичні навички для успішної кар'єри в сфері розробки програмного забезпечення. Навчання в нашому Університеті — це крок до вашої успішної кар’єри в ІТ.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу, щоб дізнаватися більше цікавих новин та всі деталі вступу у 2024 році:

Або заповніть анкету абітурієнта, щоб отримати індивідуальну консультацію на всі питання,що стосуються освітнього процесу в межах нашого університету: