Укр.

Найприбутковіша ІТ-компанія України, що увійшла у ТОП-10 найбажаніших роботодавців України, і є компанією-партнером кафедри — «EPAM Systems» проводить безкоштовну конференцію для старту в ІТ

11:19, 07-11-2023

Хочеш дізнатися більше про те, як розпочати свою кар'єру в ІТ? Тоді ця конференція саме для тебе.

На тебе чекають виступи спеціалістів-практиків на теми, які найбільше цікавлять початківців: як змінити професію, яку мову програмування вибрати, що вивчати, де практикуватися та як отримати першу роботу?

Долучайся, якщо ти:

• талановитий та амбіційний, готовий почати кар'єру в IT;
  • хочеш розвиватись у світі технологій;
  • хочеш дізнатися більше про різні ІТ-напрями та професії;
  • шукаєш можливості для розвитку в Java, Front-End, Data&Analytics, Testing, DevOps, .NET та іншому;
  • прагнеш отримати актуальні та прикладні поради щодо резюме та співбесід.

Дізнайся більше про:

• Як опанувати ІТ професію та з чого почати?
  • Яку мову програмування обрати?
  • Які бувають ІТ-професії та які їх ролі в проектах?
  • Як стати ІТ спеціалістом в 2023 році?
  • Як успішно пройти інтерв'ю в міжнародну компанію?
  • Як підготуватися до технічної співбесіди?

Учасники отримають приємні бонуси:

• Брендовані подарунки від ЕРАМ University за активну участь в конференції
  • Практичні поради від досвідченого рекрутера для джуніорів: як підготуватися до співбесіди; що не варто писати, а що обов'язково вказувати в CV, які питання і навіщо ставлять рекрутери під час співбесіди
  • Розіграш трьох індивідуальних консультацій із рекрутером для аналізу твого резюме або профіля в LinkedIn

Організаційні деталі:

• Дата та час: 10 листопада, 11:00-18:00 по Києву
  • Участь: безкоштовна
  • Формат: онлайн, пряма трансляція
  • Мова: українська (запрошений спікер із Польщі англійською)

Запис конференції: буде доступний всім зареєстрованим учасникам, але лише в прямому ефірі ти зможеш поставити свої запитання експертам.

Реєструйся просто зараз, щоб дізнатися максимум актуальної та прикладної інформації про старт кар'єри в Java, Front-End, .NET, Data&Analytics, Software Testing, Test Automation, DevOps, Business Analysis та інших напрямах.