Укр.

Перший семінар на тему: «Вимоги до Front End розробником" від партнерів кафедри

19:38, 11-04-2016

Сьогодні, 11 квітня 2016 року в актовому залі Університету відбувся перший семінар із запланованого циклу спеціалізованих семінарів для студентів ДУТ.

Партнер кафедри прикладного програмування компанія «CyberBionic systematics» за підтримки Студентської ради Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та інформатизації провела семінар на тему: «Вимоги до Frontend розробником":

• soft skills, або то якими якостями ви повинні володіти
  • hard skills, або те що ви повинні знати (технології)
  • як претендувати на більш високу заробітну плату?
  • як розвиватися і будувати кар'єру?

Ведучим на семінарі був Олександр Марченко. В ході даного семінару студенти змогли дізнатися хто такий Web Frontend розробник, якими знаннями і навичками потрібно володіти щоб сміливо претендувати на позицію Junior Frontend Developer. Дізналися як претендувати на більш високу заробітну плату і правильно будувати відносини з компанією. Чому важливо вміти працювати в команді і володіти перспективою до розвитку.

Наступний семінар відбудеться 26 квітня 2016 року в 14.00 в актовому залі Університету на тему: «Вимоги до .NET розробника":

• soft skills, або то якими якостями ви повинні володіти
  • hard skills, або те що ви повинні знати (технології)
  • як претендувати на більш високу ЗП?
  • як розвиватися і будувати кар'єру?

Запрошуємо всіх бажаючих!