Укр.

Екскурсія в ЕРАМ

12:18, 12-06-2016

29 квітня 2016 року відбулась екскурсія студентів 1 та 2 курсу кафедри Прикладного програмування, які здобувають спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» в центральний офіс компанії «ЕРАМ Systems » в Києві.

EPAM Systems - найбільший постачальник послуг в галузі розробки проектного (замовного) програмного забезпечення і рішень в Центральній і Східній Європі. Назва компанії походить від «Effective Programming for America». Створена в 1993 році, сьогодні компанія має представництва в 17 країнах світу, близько 11500+ висококваліфікованих фахівців в штаті, і продовжує активно рости. Реалізувавши тисячі складних і масштабних рішень для замовників по всьому світу, EPAM Systems незмінно залишається визнаним лідером в таких областях, як:

• Розробка, тестування, супровід і підтримка програмного забезпечення на замовлення і бізнес-додатків

• Інтеграція додатків на базі продуктів SAP, Oracle, IBM, Microsoft

• Міграція додатків на нову інтеграційну платформу

• Створення виділених центрів розробки (центрів компетенції), центрів тестування і контролю якості програмного забезпечення

Студентам презентували історію компанії, основні здобутки та проекти за минулий рік. Розказали про можливості потрапити на роботу в EPAM Systems: які знання потрібні, на що слід звернути увагу зараз, в студентські роки.

Студентам показали як працюють в компанії, де харчуються, як відпочивають і займаються спортом. Учасники екскурсії мали змогу поспілкуватися з розробниками програмного забезпечення, дізнатись скільки вони вже працюють, як потрапили на роботу. Всі, з ким спілкувались студенти, підкреслили необхідність знання англійської мови та ґрунтовної університетської освіти.

Колектив кафедри Прикладного програмування робить все, щоб Ви, наші сьогоднішні та майбутні студенти, - стали наступним поколінням в глобальній команді архітекторів, дизайнерів, розробників програмного забезпечення та інженерів по якості в таких компаніях, як EPAM Systems!