Укр.

Фінальні семінари від партнерів кафедри компанії «CyberBionic systematics»

17:09, 12-06-2016

25 і 26 травня 2016 року відбулися два останніх в цьому навчальному році семінари від компанії «CyberBionic systematics».

25 травня партнер кафедри Прикладного програмування компанія «CyberBionic systematics» за підтримки Студентської ради Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та інформатизації провела семінар на тему: «Що таке ООП і з чим його їдять»:

• ООП і повсякденне життя
  • Причини використання парадигм ООП
  • Скільки парадигм ООП було і скільки є?
  • До чого тут патерни?

В ході даного семінару слухачі познайомилися з основними поняттями ООП, дізналися з чого почати своє вивчення концепцій і парадигм ООП. Крім того було дано оцінки необхідності використання сучасних підходів програмування в реальних проектах.

А 26 травня провели семінар на тему: «Роль сертифікації в побудові кар'єри в ІТ»:

• Походження тренда професійної сертифікації;
  • Роль сертифікації та сертифікованих фахівців в житті компаній;
  • Користь сертифікації для початківців ІТ-фахівців;
  • Як правильно вибрати програму сертифікації.

На останньому семінарі було розказано про сучасну сертифікації в ІТ-індустрії, яка, на сьогоднішній день, є однією з найбільш перспективних для молодого покоління. В ході семінару, студентам дали рекомендації в якому напрямку розвиватися, які труднощі чекають і як з ними боротися. Також, слухачів познайомили з кількома професіями, розповіли про їх особливості та необхідні вимоги.

Кафедра прикладного програмування вдячна компанії «CyberBionic systematics» за плідну співпрацю.

До зустрічі в новому навчальному році!