Укр.

Умови вступу 2022!

13:04, 16-04-2022

Шановні абітурієнти!

Для можливості вступу до Університету необхідно всім обов'язково зареєструватися (створити реєстраційну картку) на ЗНО 2022 до 19 квітня 2022 року! Створити реєстраційну картку можна за посиланням

УМОВИ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРАТ

У разі вступу до закладів вищої освіти на основі повної середньої освіти необхідно:

• для курсантів – чинні правила прийому закладу;
  • на спеціальності з творчим конкурсом – творчий конкурс;
  • інші спеціальності на бюджет, а також спеціальність 035 (крім української та кримськотатарської мови і літератури, фольклористики), спеціальності з галузей знань 05, 06, 07, 08, 22, 24, 28, 29 за контрактом – національний мультипредметний тест;
  • інші контрактні спеціальності (крім спеціальності з галузей знань 05, 06, 07, 08, 22, 24, 28, 29) – мотиваційний лист.

У випадку вступу на бюджет мотиваційний лист допоможе створити рейтинги вступників із однаковим конкурсним балом. А  якщо ж говорити про вступ на контракт, то тут мотиваційний лист узагалі може бути основою для рейтингування.

Для вступу до закладів вищої освіти на основі молодшого спеціаліста необхідно:

• або дві предметні оцінки ЗНО 2019-2021 років,
  • або Національний мультипредметний тест 2022 року.

Під час вступу на бакалаврат державну форму навчання потрібно подавати документи:

• ✓ результати національного мультипредметного тесту 2022;
  • ✓ заяву.

Під час вступу на бакалаврат (контракт) потрібно подавати документи:

Крім спеціальностей:

• 054 Соціологія,
  • 073 Менеджмент,
  • 075 Манкетинг,
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,
  • 281 Публічне управління та адміністрування,
  • 051 Економіка,

де і на бюджет і на контракт вступають за результатами Національного мультипредметного тесту 2022.

УМОВИ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ

Також нові зміни передбачають магістерський комплексний тест (іноземна мова та право) для вступу на магістратуру за спеціальностями «Право та Міжнародне право», і магістерський тест навчальної компетентності в разі вступу до магістратури на деякі спеціальності.

Зокрема, для вступу на магістратуру на підставі бакалаврату необхідно:

• для курсантів – чинні правила прийому;
  • на спеціальності галузей знань 05, 06, 07, 28, 29 (крім «Міжнародне право») – магістерський тест навчальної компетентності та фаховий іспит за спеціальністю в закладі освіти;
  • інші спеціальності – іспит за спеціальністю в закладі освіти на бюджетні місця та мотиваційний лист на контрактні місця.

Під час вступу до маністратури на державну форму навчання потрібно подавати документи:

• ✓ тест з навчальних компетенцій;
  • ✓ заяву.

Під час вступу до маністратури на контракт потрібно подавати документи:

• ✓ заяву.

Запрошуємо до навчання в Державному університеті телекомунікацій!

Розпочато формування списків бажаючих навчатись в Державному університеті телекомунікацій в 2022 році!

Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - оберіть спеціальність, яка найбільше Вас цікавить та вкажіть ПІБ та Ваш контактний номер телефону.

Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2022 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою