Укр.

Що таке НМТ? Все, що потрібно знати про НМТ 2022

18:12, 18-04-2022

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат замість традиційного ЗНО передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) в комп’ютерному форматі. Цей іспит проводитиметься очно в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах. Це аудиторії шкіл і університетів, де будуть створені комп’ютерні класи та працюватимуть інструктори.

Планується проведення трьох сесій НМТ: основної і додаткової в липні, а також спеціальної у вересні.

Це випробування міститиме три блоки завдань:

• з української мови,
  • з математики,
  • з історії України.

Загальна кількість завдань національного мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено  90 хвилин.

Завдання буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) учасник знатиме після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Тому до 19 квітня необхідно обов'язково створити реєстраційну картку (якщо вона вже створена раніше, то повторної реєстрації проводити не потрібно).

Детальніше про те, як взяти участь у національному мультипредметному тесті читайте тут: https://testportal.gov.ua/osnovne-pro-nmt/