Укр.

Вступ 2024: Розпочалася реєстрація електронних кабінетів

12:00, 01-07-2023

З 1 липня вступники зможуть зареєструвати електронні кабінети на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/

Детальні інструкції щодо роботи в електронних кабінетах.

Усі вступники до бакалаврату та магістратури мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім невеликого винятку, визначеного Правилами прийому).

Електронні кабінети працюватимуть до 30 листопада. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв, визначеного за відповідними траєкторіями вступу.

Бажаємо успішної реєстрації!

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою