Вступ 2024: Перелік документів для вступу 2023

12:39, 12-07-2023

Вступ на бакалавра:

В паперовій формі вступники подають до приймальної комісії навчального закладу такі документи:

• паспорт або інший документ про посвідчення особи;
  • військовий квиток, приписне або тимчасове посвідчення;
  • атестат та додаток до нього;
  • сертифікат ЗНО, НМТ;
  • документ, що підтверджує право на зарахування по співбесіді, іспитам або квотам/пільгам;
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3х4.

Крім оригіналів приймальні комісії вимагають копії паспорта, атестату, військового посвідчення. Медична довідка потрібна тільки тим хто бажає поселитися в гуртожитку.

Абітурієнти, які пройшли на бюджет (рекомендовані до зарахування) повинні до 8 серпня виконати наступні умови:

• Подати до приймальної комісії оригінали атестата та додатка з оцінками;
  • Сертифікати ЗНО, НМТ;
  • копію та оригінали паспорта, коду ІПН;
  • копію та оригінал військового квитка або посвідчення про приписку;
  • написати заяву на навчання;
  • укласти договір на навчання (при вступі на контракт).

Якщо немає можливості особисто відвезти пакет документів в університет, тоді можна відправити сканкопії на електронну пошту приймальної комісії. Файли необхідно підписати кваліфікованим електронним підписом.

Документи, необхідні для вступу на магістратуру:

• Документ, що посвідчує особу;
  • Екзаменаційний листок, що був отриманий під час реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ.
  • Військово-обліковий документ (для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць);
  • Документ (державного зразка) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, якщо інформація про нього не зберігається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти;
  • Документи, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах;
  • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см.

З’явились питання? Тоді пишіть в телеграм на аккаунт технічної підтримки нашої кафедри.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб дізнаватися більше цікавих новин з життя кафедри ІПЗАС, де також ви зможете знайти всі деталі щодо вступу на нашу спеціальність - 126 Інформаційні системи та технології.