XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вступ 2024: Як подати документи в університет онлайн?

10:26, 13-07-2023

Якщо немає можливості особисто привезти пакет документів в університет, тоді можна відправити сканкопії на електронну пошту приймальної комісії.

Файли необхідно підписати кваліфікованим електронним підписом (ЕЦП).Як це зробити ми зараз вам розповімо.

 

Що таке ЕЦП?

Електронний цифровий підпис (ЕЦП, також використовується термін електронний або цифровий підпис) – це сучасна та зручна альтернатива традиційному підпису від руки при підтвердженні справжності та цілісності електронного документа. Такий підпис не схожий на звичайний підпис на папері, але не менш надійно підтверджує авторство, і тому, хто підписав документ, не вдасться ухилитися від зобов’язань, що виникли після візування документа.

 

Як виглядає ЕЦП?

ЕЦП – це файл, що містить закодований унікальний ідентифікатор фізичної або юридичної особи.

Назва та розширення ключа залежать від того, за допомогою якого сервісу ви його генерували. Наприклад, Приват24 створює файл формату pb_1234567890.jks, де замість 10 цифр підставляється унікальний 10-значний номер. Сервіс Альфа-Банку випускає ключ із назвою за замовчуванням Key-6.dat. Після випуску його можна перейменувати так, як вам зручно. ЦСК Державної податкової служби України та МВС України генерують ключі зі стандартною назвою за замовчуванням Key-6.dat, а Мін’юст – із розширенням .p7s. Разом із файлом особистого ключа генерується індивідуальний пароль доступу до нього, який необхідно вводити щоразу під час підписування документа. Втративши пароль, його неможливо відновити чи призначити новий – потрібно заново зробити ЕЦП.

 

Як отримати ЕЦП?

Сервіс «Дія.Підпис» – кваліфікований електронний підпис, який ви можете використовувати для підписання документів та оформлення послуг онлайн у додатку та на порталі «Дія».Для створення «Дія.Підпис» вам знадобиться ID-картка чи біометричний закордонний паспорт, також підійде закордонний паспорт, виданий після 2015 року.

Термін дії «Дія.Підпис» становить один рік або до моменту його видалення. «Дія.Підпис» можна отримати безкоштовно у мобільному додатку.

Для цього:

  1. Авторизуйтесь у додатку «Дія» і перейдіть у меню «Дія.Підпис»;
  2. Натисніть «Створити»;
  3. Підтвердьте особу за допомогою перевірки фото;
  4. Придумайте 5-значний код для «Дія.Підпис».

Ось і все, тепер ви можете підписувати податкові декларації, петиції до держорганів та інші документи в мобільному додатку «Дія» і онлайн на сайті.

Щоб підписати потрібний вам документ, перейдіть на сайт “Дія” розділ “Підписання документів”.


Далі натисніть кнопку “Підписати документи”.


Після чого,вибираєте “Дія.Підпис”.

Або якщо ви вже маєте ЕЦП отриманий в іншому додатку (наприклад Приват24), тоді натискаєте “Електронного підпису”.


Натиснувши “Дія.Підпис” з’явиться QR-код, який протягом 3-х хвилин необхідно сканувати за допомогою вашого телефону, на якому встановлено додаток “Дія”.Після чого з’явиться можливість підписання необхідного вам документу.


Вибравши “Електронний підпис”, необхідно завантажити ключ, який був вами отриманий в інших додатках та написати пароль захисту до нього.

Натиснувши “Зчитати”, ключ має пройти перевірку, після чого з’явиться можливість завантажувати необхідні вам документи для підпису.


Також, ЕЦП можно отримати через Приват24.

Через ПриватБанк можна оформити два види електронного підпису: файловий ключ (УЕП) і так званий хмарний ключ SmartID. Перший записується на флешку чи жорсткий диск комп’ютера, а SmartID доступний лише зі смартфона, на який встановлено мобільний додаток «Приват24 для бізнесу».

У будь-якому разі для отримання ЕЦП потрібно мати статус клієнта ПриватБанку та бути зареєстрованим у мобільному додатку Приват24.

Щоб отримати УЕП за допомогою Приват24, зробіть такі кроки:

  1. У системі Приват24 оберіть пункт меню Всі послуги > Бізнес > Завантажити сертифікат;
  2. Перевірте персональні дані в таблиці та підтвердьте, якщо все правильно;
  3. Вкажіть адресу для зберігання файлу з ЕЦП. Придумайте і введіть пароль для електронного підпису;
  4. Він має складатися з 8 чи більше символів латинського алфавіту і цифр;
  5. Підтвердьте операцію введенням одноразового секретного коду з СМС-повідомлення;
  6. Дайте свою згоду на умови використання системи натисканням кнопки «Далі»;
  7. Як результат на екрані буде виведено серійний номер сертифіката ЕЦП, а на пошту прийде підтвердження електронного підпису.

Щоб застосувати SmartID потрібно:

  1. Обрати спосіб підписання з використанням SmartID.
  2. Зайти в мобільний додаток Приват24 і натиснути «Сканер».
  3. Зісканувати QR-код.
  4. Вказати пароль від SmartID.
  5. Якщо підпис SmartID використовується вперше, система автоматично запропонує створити пароль для SmartID.

Монобанк генерує безкоштовний електронний підпис кожному клієнту при оформленні картки, однак він застосовується тільки для внутрішніх комунікацій із банком, використовувати його для інших завдань не вийде. Натомість клієнт може дистанційно отримувати послуги monobank: оформляти документи, передавати й отримувати дані. Отже, немає необхідності друкувати папери та особисто зустрічатися з представниками банку.

Крім того, на початку 2022 року monobank провів інтеграцію з «Дія.Підпис». Щоб накласти печатку на документ за допомогою такого інструмента:

  1. Виберіть потрібний PDF-файл;
  2. Натисніть кнопку «Поділитися»;
  3. Вкажіть mono;
  4. Натисніть «Підписати в Дія» – додаток «Дія» відкриється автоматично;
  5.  Підпишіть документ і надішліть його за потрібною адресою.

Після того як вступником було підписано усі необхідні документи для вступу до ВНЗ, він має надіслати на електронну пошту приймальної комісії або кафедри для подальшого вступу на омріяну спеціальність.

 

Електронна пошта нашої кафедри: kafedraist204@ukr.net

 

З’явились питання? Тоді пишіть в телеграм на аккаунт технічної підтримки нашої кафедри.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб дізнаватися більше цікавих новин з життя кафедри ІПЗАС, де також ви зможете знайти всі деталі щодо вступу на нашу спеціальність - 126 Інформаційні системи та технології.

Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Переглядів: 8 307