Вступ 2024: Підприємець - Лідер, вирішує стратегічні питання розвитку бізнесу, здатний працювати в умовах ризику, завжди досягає Успіху!

22:06, 23-07-2023

Шановні абітурієнти! Запрошуємо  вас на навчання за найсучаснішою освітньою програмою 076 «Підприємництво та торгівля» в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій!!

Ви будете мати можливість будувати індивідуальний вектор навчання, орієнтуючись на власні потреби та потенціал.

Підприємництво - джерело економічного зростання та соціальної стабільності суспільства. Розвинений підприємницький сектор економіки забезпечує створення робочих місць, інвестиції, технічні інновації, достатні зарплати та високий добробут громадян.  Щоб стати успішним підприємцем, необхідно отримати якісну підприємницьку освіту, вдало застосовувати знання, навички та вміння.

Досвідчені викладачі кафедри «Підприємництва та торгівлі» здатні озброїти майбутніх студентів ґрунтовними теоретичними знаннями з організації підприємницької діяльності. Вони допоможуть опанувати новітні методи аналізу діяльності підприємств, створення бізнес-проєктів, організації підприємницьких структур, прийняття правильних управлінських рішень, інвестування, навчать взаємодії з партнерами та клієнтами, з органами місцевої та центральної влади.

Унікальність освітньої програми полягає у поєднанні теоретичних знань у лекційних аудиторіях з практикою реального бізнесу.

Випускники кафедри вже сьогодні можуть обіймати посади:

•  керівників малих підприємств в різних сферах господарської діяльності;
  • ️ менеджерів комерційних відділів підприємств різного профілю;
  • ️ керівників та менеджерів економічних служб підприємств, установ і організацій;
  • ️ фахівців в сфері гуртової та роздрібної торгівлі.

Ми гарантовано працевлаштовуємо у провідних українських компаніях-партнерах!

Забезпечуємо житлом і навчальною базою останнього покоління.

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp):  066-440-30-70