Укр.   Рус.   Eng.

Вступ 2019: Спеціальність, яка вчить моделювати своє життя за власним бажанням, відкрита для всіх! Випускникам коледжів та технікумів – вступ в ДУТ на 2-й курс без ЗНО!

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» є відносно новою на ринку освітніх послуг, а тому, що вона в собі несе, відомо не всім.

З одного боку, ця спеціальність готує фахових управлінців певними процесами в державі, регіонах, містах тощо. Управління, звісно, несе в собі масштабний рівень. Для цієї роботи необхідно чимало спеціальних знань, вмінь та навичок. Ці знання належать виключно до галузі наук з державного управління. Однак, чи є можливим макромасштабне управління, наприклад, соціальним розвитком країни, без вміння управляти колективом, який несе відповідальність за всі ці процеси? Звісно, ні. А управління колективом укорінено й справедливо відносять до менеджменту. От і маємо перше і чітке пояснення, що менеджмент є частиною знань у галузі наук з державного управління. Хоча розбірлива людина, яка навіть не має жодної вищої освіти, без цих пояснень і так зрозуміє: якщо менеджмент – це і є управління (наприклад, на підприємствах, фірмах), то публічне управління – це менеджмент + ще якісь особливі знання. А саме слово «управління» - набагато більше і вагоміше за слово «менеджмент» і за сутністю включає його у себе.

Отже, нова спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» надає широке коло компетенцій з управління всіх рівнів. В університеті телекомунікацій розроблена інноваційна освітньо-професійна програма, що відрізняється з-поміж усіх, що пропонують інші заклади вищої освіти. Якщо у всіх програм головним є підготовка державного службовця, то програма університету телекомунікацій зробила ще акцент й на підготовку найоплачуваного з менеджерів у бізнесі – регіонального менеджера, або менеджера з територіального розвитку бізнесу.

Детальніше - див. Загальну сторінку кафедри публічного управління та адміністрування

Крім того, новітніми знаннями цієї спеціальності для абітурієнтів стануть:

  • Розуміння й вміння розробляти державні та організаційні політики і програми та їх впроваджувати із подальшим аналітичним супроводом;
  • Організація та просування послуг на ринок (із вивченням всього спектру державних послуг, що само по собі є інформативним й корисним навіть для життя простих пересічних громадян);
  • Організовувати в органах державного управління та у бізнес-структурах комунікативні управлінські процеси із створенням ефективних інформаційних каналів та доброякісного (оптимального, не обтяжливого) документообігу;
  • Вміння переконливо впливати на людей як на міжособистісному рівні, на рівні організацій (на колектив), так і на народні маси (що само по собі є важливим елементом навіть у особистому житті у досягненні своїх цілей);
  • Організовувати ефективне управління колективами, вести ділові зустрічі на всіх рівнях (на державному або бізнес-рівні міжнародного класу, на міжгалузевому та інших ділових рівнях), укладати угоди, тощо;
  • Знання особливостей економіко-соціального функціонування бізнесу країн Європи та світу (для розвитку ділових міжнародних відносин держави (міста, регіону) та бізнес-структур (що не тільки збагатить знаннями про уклад різних країн, а й сприятиме розвитку бізнес-ідей наших випускників) та багато-багато інших, вкрай актуальних ділових знань.

Звісно, підготовка управлінця, тим більше державного рівня, ведеться не тільки з позиції надання чималої кількості сучасних знань. Система підготовки зі спеціальності в університеті телекомунікацій створює, перш за все, відповідальну за свої рішення людину, що здатна самостійно виробляти й приймати рішення. І це не порожні слова. Система тренінгових стажувань, яка розроблена і впроваджена в університеті телекомунікацій, на протязі всіх років навчання студента проходить в органах державної влади під керівництвом практиків з публічного управління. Саме вона й створює справжню ділову людину. Саме тут і закріплюються у студентів навички самостійно приймати професійні управлінські рішення, що впливатимуть не тільки на їх власне життя, а й на життя колективу та (або) населення, а головне при цьому - відповідати за них. А це означає, що спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» фактично навчить людину вміло моделювати своє життя за власним бажанням!

Крім того, саме у 2019 році всі випускники коледжів та технікумів мають можливість без будь-яких сертифікатів ЗНО вступити на 2 курс до університету телекомунікацій на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування».

Оцініть новину:
20

Читайте також

Студенти кафедри військової підготовки Державного університету телекомунікацій після закінчення навчального збору були приведені до складання Військов..
Шановний абітурієнт. Відповідно з концепцією ранньої дуальної освіти на спеціальності 122 Комп’ютерні науки в Державному університеті телекомуні..
Як повідомило Міносвіти України зміни для абітурієнтів незначні. З 2019 року вступна кампанія буде коротшою, введено механізми першочерговогозарахуван..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Абітурієнту

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.


Переглядів: 820
^