Складний вибір майбутньої професії

15:19, 16-07-2021

14 липня стартувала вступна компанія 2021 року. Абітурієнти та їх батьки опинилися перед складним вибором – визначення майбутньої професії, яка повинна не тільки забезпечувати матеріальне благополуччя в майбутньому, але й приносити моральне задоволення і радість та сприяла самореалізації.

Ось чому, коли мова йде про вибір професії, всі, без винятку, абітурієнти хочуть щоб вона була цікавою та захоплюючою, а ще – перспективною у майбутньому та приносила стабільні прибутки! СОЦІОЛОГІЯ є однією з таких спеціальностей, яка буде актуальною завжди, до того часу поки існуватиме суспільство.

Після навчання на спеціальності «Соціологія» на ринку праці соціолог може претендувати на наступні посади:

• соціолог-аналітик;
  • соціолог-дослідник;
  • соціолог-психолог;
  • організатор масових заходів;
  • коучер;
  • HR-менеджер;
  • PR-менеджер;
  • спеціаліст з медіапланування;
  • спеціаліст з розвитку персоналу;
  • організатор виборчих компаній.

Отже, ми чекаємо амбітних молодих людей, котрі прагнуть отримати професію яка не тільки буде приносити матеріальні статки, але й надаватиме моральне задоволення та стане підґрунтям для кар’єрного зростання й самореалізації.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!