Укр.

Державний університет телекомунікацій - кращий вибір для побудови успішної кар'єри

09:42, 28-07-2021

Шановний абітурієнт!

У нашому Університеті ми навчимо Тебе самим сучасним та затребуваним на ринку праці спеціальностям, а саме:

• програмування;
  • комп’ютерні науки;
  • штучний інтелект;
  • робототехніка;
  • розумний дім, розумне місто;
  • інтернет речей;
  • кібербезпека, захист інформації;
  • телекомунікації;
  • економіка;
  • публічне управління;
  • менеджмент;
  • маркетинг;
  • підприємство, торгівля та біржова діяльність, та багато інших.

Праця фахівців, що оволоділи такими професіями найбільше цінується не тільки в Україні а й в світі.

Ми співпрацюємо з самими провідними компаніями світу. Ці компанії з задоволенням беруть наших випускників на роботу.

Вартість навчання у нас одна з менших по Києву та в Україні.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ:

• найкраща в Україні матеріальна база;
  • вивчення з 1 курсу і впродовж всього навчання англійської мови, без знань якої неможливо оволодіти знаннями новітнього сучасного обладнання;
  • колектив молодих, сучасних, високо підготовлених науково-педагогічних працівників, які прагнуть передати свої знання студентам;
  • умови для навчання – взимку в наших аудиторіях тепло, а влітку прохолодно; чисті, відремонтовані та обладнані новими меблями навчальні класи та лабораторії;
  • швидкісний інтернет – такий інтернет тільки в нашому Університеті (5.0 Gbps)!
  • гуртожиток для тих, хто його потребує;
  • студентська їдальня, де готуюсь смачно, по-домашньому і за помірну ціну;
  • студентський центр, комфортне та затишне місце для спілкування та дозвілля.

Життєве кредо нашого Університету :

ЛЮБИМО УКРАЇНУ ВСІМ СЕРЦЕМ СВОЇМ І ВСІМИ СВОЇМИ ДІЛАМИ

Навчання у нашому Університеті найкраще!

Державний університет телекомунікацій неодноразово нагороджено вищою нагородою - Почесного званням «Лідер вищої освіти України» та нагороджений Гран-Прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників закладу вищої освіти».

Ми піклуємось про Твоє майбутнє!

НАСТАВ ЧАС ВИЗНАЧИТИСЬ!!! ВСТУПАЙ ДО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ!!!