Укр.

Увага вступникам до магістратури! Останній шанс поступити навчатись в цьому році в магістратуру

18:28, 02-08-2021

Шановні абітурієнти,

У Вас є єдиний, останній шанс поступити навчатись в цьому році в магістратуру по контракту і Ви будете мати повну вищу освіту.

Для цього Ви повинні  до  12:00  15 серпня принести оригінали документів на кафедру, на яку Ви подали заяву на вступ.

Звертаємо увагу! За час навчання в магістратурі Вас не зможуть призивати для проходження військової служби. За час навчання в магістратурі Ви закінчите кафедру військової підготовки і отримаєте офіцерське звання. Всіх випускників магістратури, які бажають працювати викладачами кафедри університет приймає по бюджету в аспірантуру.