Укр.

Оголошується конкурс присвячений “Дню Науки - 2016”

13:36, 05-04-2016

Оголошується конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках міжнародного дискусійного заходу “Science. Society.Personality”, присвяченого “Дню Науки - 2016”

Умови конкурсу:

1. Тематика проектів

В конкурсі беруть участь науково-технічні розробки молодих науковців (до 35 років), які мають соціальну значущість на регіональному або державному рівні.

2. Учасники конкурсу

Учасниками конкурсу науково-технічних розробок можуть бути індивідуальні молоді дослідники до 35 років, або керовані ними колективи науковців.

3. Подання заявки на конкурс

Для подання запиту на участь у конкурсі необхідно заповнити он-лайн форму, що розміщена за посиланням

4. Форма для запитів буде закрита 20 квітня 2016 року.

5. Фінал конкурсу

Організаційний комітет та журі конкурсу відбере для фінальної презентації 10 кращих науково-технічних розробок, про що буде повідомлено керівника проекту за поданими контактними даними до 25 квітня 2016 року.

6. Представлення проектів - фіналістів

У фіналі відібраний проект має бути представлений у вигляді постера форматом А1 та супроводжуватися короткою презентацією (до 5 хвилин) одним з учасників проекту.

7. Переможець конкурсу

За результатами виступів-презентацій проектів-фіналістів, журі конкурсу обере однин проект-переможець конкурсу, який отримає грошову винагороду.

Фінал конкурсу та урочисте нагородження проекту-переможця відбудуться в рамках заходу “Science. Society. Personality” 19 травня 2016 року.

З усіма питаннями щодо участі в конкурсі можна звернути за телефоном – (044) 246-39-29