ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 26.861.05. Оголошення про захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук

14:50, 04-08-2023

21 вересня 2023 року об 11:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.05 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться захист дисертаційної роботи Замрій Ірини Вікторівни на тему: «Інформаційна технологія забезпечення функціональної стійкості інформаційної системи закладу вищої освіти», яка представлена на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.06 «Інформаційні технології».

Захист відбудеться за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7; конференц-зала.

Опоненти:

1. Корнага Ярослав Ігорович, доктор технічних наук, професор, декан Факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,
  2. Аль-Амморі Алі Нурддинович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Національного транспортного університету.
  3. Машков Олег Альбертович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри екологічної безпеки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління;

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування